Néptánc kategóriájában elért eredmények az I. Pesovár napokon

Kiemelet arany minősítést kaptak: Bíró Norbert, Czégény Krisztina, Csörgő Péter, Ferenczy György, Gebei Gréte, Kasparek Pál, Kiss Attila, Körömi Máté, Kuszabó Adél, Ondrej Ágoston, Szőllősy Pál, Tóth Luca, Treszkai András, Vuleta Patrícia

 

Arany minősítést kaptak: Bodor Sándor, Bosnyák Cintia, Hajdu Panna, Kenyeres Dorka, Kun Kristóf, Márkus Réka, Nagy Dániel, Papp Richárd, Rappai Virág, Ster Patrícia, Sütő Emese, Vajda Villő, Vass Andor

 

Ezüst minősítést kaptak:  Bálint Gáspár, Bánki Bettina, Berki Bálint, Bretus Bálint, Czégény Kornél, Erdőssy János, Gelencsér Natasa, Gulyás Bálint, Király Flóra, Koller Bence,  Kovács Mira, Nyitrai Gergely, Rajcsányi Jázmin, Sebestyén Dóra, Szalontai Petra, Szűcs Klára, Tóth Barnabás, Vallyon Zsófia

 

Bronz minősítést kaptak: Bazsó Rozália, Bodnár Katalin, Fenyvesi Zsófia, Gömöri Fanni, Kőhalmi Kinga, Lefebre Eszter, Naszáli Regina, Rajcsányi Péter, Sipos Eszter, Százfai Lőrinc, Tankó Réka, Tóth Johanna, Varga Katica, Vígh Panna

 

Minden résztvevőnek gratulálunk és további sikereket kívánunk!

 

 

 

 

Népi ének kategóriájában elért eredmények az I. Pesovár napokon

Kiemelet arany minősítést kaptak: Bánki Bettina és Sárközi Balázs.

Arany minősítést kaptak: Kerékgyártó Hajnalka és Svingor Emma.

Ezüst minősítést kaptak: Szűcs Klára és Kőhalmi Kinga.

Bronz minősítést kaptak: Bárdos Angelika és Sipos Eszter, Bosnyák Cintia és Bodnár Katalin, Csepela Rebeka, Feczkó Ágnes, Vigh Panna.

 

Tankerületi énekversenyen elért eredmények:

Arany minősítést kapott:Bánki Bettina

Ezüst minősítést kapott: Sárközi Balázs.

 

 

Mindenkinek gratulálunk a nagyszerű eredményekhez!

Néprajzos vetélkedő eredményei az I. Pesovár napokon

I. korcsoport:      1. helyezet: Sólyom Anna, Kovács Mira, Vadkerti Johanna (csoport)

                                   1. helyezet: Bartha Sára,Soós Fanni, Ondrej Adél (csoport)                 

                                   2. helyezet: Bárdos Vince Gyula

II. korcsoport:     1. helyezet: Vuleta Patrícia

                                   2. helyezet: Wolf Alexandra

 

Különdíjak:

Jószándék-díj: Kis Őzike, Rappai Virág, Hegyesi Tamara ( csoport)

Legtalpraesettebb fiúcsapat: Ondrej Ágoston, Csörgő Péter, Lakatos Bence ( csoport)

Legjobb csapatmunka: Béres Antónia, Drizner Petra, Juhász Franciska ( csoport)

Legizgalmasabb előadás: Bárdos Vince Gyula

Legszemléletesebb előadás: Wolf Alexandra

 

Mindenkinek gratulálunk!

Eredményeink

 

 

  • A közép- magyarországi Regionális Néptánc Fesztiválon Csepelen részt vett a Csemeteforrás Táncegyüttes, a Kiskutyavár Táncegyüttes és a Csermely Táncegyüttes.
  • A Csemeteforrás Táncegyüttes Antológiai ajánlást, Oklevél a hiteles Játszásért és Oklevél a Művészi Színvonalért című díjakat hozta el.
  • VII. Országos Ifjúsági Szólótánc régiós válogatóján részt vettek Fábián Fanni, Tejfel Zsolt, Szöllősy Pál, Vuleta Patrícia, Homoki Dénes, Szilas Judit, Oláh Barna és Dávida Szabina nevű tanulóink.
  • A IV. Országos Néptánc Tanulmányi Verseny régiós válogatóján részt vettek Homoki Dénes, Kiss Attila, Portik Bernadett, Tejfel Zsolt, Gebei Gréta. Papp Richárd, Czégény Krisztina, Kovács Mira, Kasparek Pál, Dávida Szabina, Csörgő Balázs, Márkus Réka, Rappai Virág nevű tanulóink.
  • A XXII. Országos Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztiválon Szegeden szerepelt a Kisforrás Táncegyüttes és a Ifjúforrás Táncegyüttes
  • A X. Országos Ifjúsági Néptánc Fesztiválon koreográfusi nívódíjat kapott a Kisforrás Tánegyüttes, az Ifjúforrás Táncegyüttest pedig a gálaműsorban kérték fel szereplésre.
  • A VII. Országos Ifjúsági Szólótánc Versenyen Egerben Kuszabó Attila, ezüstpitykés táncosunk lépett fel.
  • A IV. Országos Néptánc Tanulmányi Versenyen Szekszárdon Kuszabó Attila és almássy Dominika párosunk különdíjban részesült.
  • Az V. Országos Néptáncversenyen Budapesten a Cseppforrás Táncegyüttes és a Kisforrás Táncegyüttesünk különdíjat érdemelt ki.