Növendékek

Apróforrás táncegyüttes

csoportvezető: Zsille Dóra, Nagy Péter Gábor

korosztály: 4.,5.,6. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja:  Hétfő: 17.00-18.30 ,  Szerda: 17.00 -18.30

 

Csemeteforrás táncegyüttes

csoportvezető: Kaszai Lili, Fundák Kristóf

korosztály: 1.,2. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Kedd: 16.15-17.15 , Csütörtök: 16.15-17.15

 

Cseppforrás táncegyüttes

csoportvezető: Fundák Kristóf, Fábián Zsófia

korosztály: 3.,4.,5. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Kedd: 17.15-18.45 , Csütörtök: 17.15-18.45

 

Ifjúforrás táncegyüttes

csoportvezető: Fábián Zsófia,Heiger József, Kaszai Lilil és Fundák Kristóf

korosztály: 8.,9.,10. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Kedd: 18.30-21.00 , Péntek: 18.00-20.00

 

Kis-Siba táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 16.

csoportvezető: Rácó Luca, Nagy Péter Gábor

korosztály: 1.,2.,3. osztály

próba helyszíne: Érd, Marianum Iskola

próba időpontja: Kedd: 14.30-16.00 , Csütörtök: 14.30-16.00

 

Kisforrás táncegyüttes

csoportvezető: Fábián Zsófia és Heiger József

korosztály: 6.,7.,8. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Hétfő:18.00-20.00 , Szerda:18.00-20.00

 

Kiskutyavár táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 16.

csoportvezető: Rásó Barnabás, Kunosné Ács Erzsébet

korosztály: 1.,2.,3.,4. osztály

próba helyszíne: Érd, Érdligeti Iskola

próba időpontja: Kedd: 16.30 - 18.00 , Csütörtök: 16.30-18.00

 

Mandulavirág táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 17.

csoportvezető: Rásó Luca, Heiger József

korosztály: 1.,2.,3.,4. osztály

próba helyszíne: Tárnok, II. Rákóczi Ált. Isk.

próba időpontja: Szerda: 15.30 - 17.00 , Péntek: 15.30 - 17.00

 

Naprózsa táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 16.

csoportvezető: Rásó Barnabás, Kunosné Ács Erzsébet

korosztály: 1.,2.,3.,4. osztály

próba helyszíne: Diósd,Eötvös JózseF Ált. Isk. / Közösségi Ház

próba időpontja: Kedd: 14.30 - 16.00 , Csütörtök: 14.30 - 16.00

 

Nagyforrás táncegyüttes

a csoport tagjai: 16- 18 évesek csoportja

csoportvezető: Zsille Dóra, Sikentáncz Szilveszter

korosztály: 10.,11.,12. osztály

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Hétfő: 20.0-21.30 , Péntek: 19.00-21.30

 

Nagy-Siba táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 16.

csoportvezető: Rásó Luca, Nagy Péter Gábor

korosztály: 4.,5.,6. osztály

próba helyszíne: Érd, Marianum Iskola

próba időpontja: Kedd: 16.00-17.30 , Csütörtök: 16.00.-17.30

 

Palánta táncegyüttes ( 2 CSOPORT LESZ, EGY 3-4 ÉVESEK ÉS EGY 5-6 ÉVESEK CSOPORTJA)

Első próba időpontja: : Hétfő: 16.15-17.15,

                                      : Szerda: 16.15-17.00

csoportvezető: Fábián Zsófia és Heiger József,illetve szerdán Zsille Dóra

korosztály: ovisok

próba helyszíne: Százhalombatta, Táncház

próba időpontja: Hétfő: 16.15/30-17.15/30 ill. Szerda: 16.15/30-17.00

 

PÖTTÖMFORRÁS táncegyüttes- ÚJ CSOPORT

Első próba időpontja: 2014. szeptember 12.

csoportvezető: Fábián Zsófia, Nagy Péter Gábor

korosztály: 6 évesek, 1.,2. osztály

próba helyszíneSzázhalombatta, Táncház

próba időpontja:  Szerda: 16.30 - 17.30, péntek: 16.30 - 17.30 

 

Szőlővirág táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 15.

csoportvezető: Tallér Botond

korosztály: 1.,2.,3.,4. osztály

próba helyszíne: Érd, Kőrösi Iskola

próba időpontja: Hétfő: 16.00 - 17.30 , Szerda: 16.00 - 17.30

 

Vincellér táncegyüttes

Első próba időpontja: 2014. szeptember 17.

csoportvezető: Fábián Zsófia

korosztály: 1.,2.,3.,4. osztály

próba helyszíne: Érd, Teleki Iskola

próba időpontja: Szerda: 16-00 - 16.30 , Péntek: 16.00 - 17.00