Néptáncpedagógust keresünk!!!

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!!!!

"A Magyarok Öröksége Alapítvány Százhalombatta központjába, a Táncházba keres magára és munkájára igényes, gyakorlott

takarító(nő)t

2017. október 1-i kezdéssel, munkaidőkeretben történő alkalmazással.
Várjuk jelentkezését a 6 órás munka iránt érdeklődőknek is.
A jelentkezéseket a pesovarferencami@gmail.com címre várjuk
2017. szeptember 08- ig."

Pesovár Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

férfi és női néptáncpedagógus

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű 2017.08.25.-2018.06.30. –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Néptánc órák megtartása, iskolai dokumentáció vezetése, az iskolai programokon való aktív részvétel, közösségépítés.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Főiskola, Néptánc pedagógus,

§         Néptánc pedagógusként - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

§         Diploma másolata és erkölcsi bizonyítvány

Elvárt kompetenciák:

§         Magas szintű elkötelezettség a néptánc iránt,

§         Magas szintű szakmai tudás,

§         Gyerekbarát személyiség,

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Elektronikus úton a pesovarferencami@gmail.com e-mail címen keresztül