ISKOLATITKÁRT keresünk!

ÁLLÁSHIRDETÉS!

Pesovár Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

pályázatot hirdet

ISKOLATITKÁR

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű jogviszony 3 hónap próbaidővel

Illetmény és juttatások:

A Kjt. irányelvek alapján megállapodás szerint.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, heti 40 óra időtartamban

Pályázati feltételek:

  • Érettségi
  • Magas szintű MS Office (irodai alkalmazások), különösen MS EXCEL
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség,
  •   büntetlen előélet és annak igazolása, hogy a közalkalmazott nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt
  • fényképes szakmai önéletrajz

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •  szakmai tapasztalat
  • angol nyelvtudás

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az iskolai központi adminisztráció végzése a munkáltató utasítása szerint, továbbá egyéb az iskola működési körébe tartozó feladatok ellátása. Szükség esetén részvétel a gazdasági ügyintézésben.

Elvárt kompetenciák:

  • precizitás
  • határidők pontos betartása
  • rugalmasság
  • csapatmunka
  • gyakorlatias szemlélet

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020.12.15 napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020.12.05

A jelentkezés és az önéletrajz benyújtásának módja:

Bővebb információ a 06-20-342-2433 telefonszámon.