Aktuális álláshirdetések

ÁLLÁSHIRDETÉS
A Pesovár Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet
Tanügyi igazgatóhelyettesi  munkakör betöltésére

Az állást hirdető intézmény:
Pesovár Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola
2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
pesovarferencami@gmail.com

Az álláshirdetés:
Jogviszony időtartama: határozatlan
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: 2440 Százhalombatta, Szent István tér 5.
Feladat típusa: igazgatóhelyettes
Munkavégzés kezdete: azonnali hatállyal
Illetmények juttatások: 2023. évi. LII. törvény szerint
Feladat: tanügyi feladatok ellátása, szervezése, iskolai dokumentumok rendezése, az intézmény feladatellátásával összefüggő adminisztrációs teendők ellátása, a vezetők munkájának teljes körű támogatása, iskolai programok szervezésében való közreműködés.

Pályázati feltételek:
• pedagógus végzettség
• magyar állampolgárság
• büntetlen előéletű
• cselekvőképes
• KRÉTA, KIR programok felhasználó szintű ismerete
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
 • pozitív szemlélet
• csapatban
• köznevelésben, tanügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
• intézményvezető- helyettesi tapasztalat
• alapfokú művészetoktatási programban való eredményes részvétel
• felsőfokú végzettség
Várjuk azokat az érdeklődőket is, akik nem rendelkeznek alapítványi fenntartású iskolában szerzett tapasztalattal, hanem tankerületi fenntartású iskolából érkeznek!
Jelentkezés módja: e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal a pesovarferencami@gmail.com címre
További információ a +36-20-569-4787 telefonszámon.